MEMORIAŁ JULII WÓJCIK – SUPER GRAND PRIX JUNIORÓW I MŁODZIKÓW Mł., 22-24.05.2026 Kędzierzyn Koźle.
W turnieju uczestniczyła czołówka zawodników z list klasyfikacyjnych Polskiego Związku Badmintona. Nasz klub reprezentowali Bartosz Wójcik i Jan Ciszkowicz. Był to również memoriał upamiętniający wspaniałą młodą zawodniczkę Julię Wójcik ,która zbyt wcześnie opuściła badmintonową rodzinę
.
Doskonale pokazał się Jan Ciszkowicz wygrywając wszystkie swoje mecze w grze pojedynczej zajmując pierwsze miejsce w grupie C.
Natomiast w całym turnieju w grze podwójnej Jan Ciszkowicz / Dawid Cebulak z (Legion Pilzno) wywalczyli miejsce 6.
GRATULACJĘ ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()



