MEMORIAŁ JULII WÓJCIK – SUPER GRAND PRIX JUNIORÓW I MŁODZIKÓW Mł., 22-24.05.2026 Kędzierzyn Koźle.

W turnieju uczestniczyła czołówka zawodników z list klasyfikacyjnych Polskiego Związku Badmintona. Nasz klub reprezentowali Bartosz Wójcik i Jan Ciszkowicz. Był to również memoriał upamiętniający wspaniałą młodą zawodniczkę Julię Wójcik ,która zbyt wcześnie opuściła badmintonową rodzinę😞.

Doskonale pokazał się Jan Ciszkowicz wygrywając wszystkie swoje mecze w grze pojedynczej zajmując pierwsze miejsce w grupie C.

Natomiast w całym turnieju w grze podwójnej Jan Ciszkowicz / Dawid Cebulak z (Legion Pilzno) wywalczyli miejsce 6.

GRATULACJĘ 👏👏👏👏👏👏👏