II Wiosenny Turniej Badmintona

26 marca odbył się II Wiosennym Turnieju Badmintona Organizowanym przez Stowarzyszenie Sportowe Badminton Zarzecze udział wzięło 42 zawodników z terenu całego województwa m.in zawodnicy z Rzeszowa, Krosna, Lubaczowa, Jarosławia, Przemyśla oraz Zarzecza.  W kategorii Kobiet OPEN wzięło udział 10 zawodniczek. W kategorii Mężczyzn OPEN wzięło udział 32 zawodników. W kategorii mixta udział wzięło 10 par. Turniej został rozegrany systemem grupowo-pucharowym. Nasza grupa seniorów stawała na pudle w każdej kategorii.

Agnieszka Warnecka wraz Tomaszem Legeny zajęła drugie miejsce w grze mieszanej. Kamila Osiadacz zdobyła srebro w grze pojedynczej kobiet. A wszystkie trofea z kategorii gry pojedynczej mężczyzn zajęli nasi zawodnicy! W kolejności: Dariusz Walas pierwsze miejsce, Grzegorz Godzwon drugie miejsce i Emil Działoszyński trzecie miejsce. Bardzo serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom zawodów.