Brawo Klaudia !!!

13 czerwca 2017

Nasza zawodniczka Klaudia Bukowińska została wyróżniona prze Podkarpacki Związek Badmintona za szczególne osiągnięcia sportowe w sezonie 2016/2017. Jest to jeden z owoców jej ciężkiej pracy na treningach. Jesteśmy z Ciebie dumni Klaudunia i obyś nie przestała ciężko trenować i zdobywała najwyższe lokaty. 🙂 Gratulacje i widzimy się na treningu ;P

Read More >>

Kolejny medal Mistrzostw Polski Województw dla Podkarpacia

W Głubczycach w dniach 1-2.04.2017 roku odbyły się Mistrzostwa Polski Województw Drużyn Mieszanych w Badmintonie Juniorów Młodszych. Reprezentacja Podkarpacia wystąpiła w składzie Magdalena Golenia, Jakub Kufel (UKS Orbitek Straszęcin), Beata Mycek, Rafał Lejko (MKS Stal Nowa Dęba), Patryk Kordek (UKS Aktywna Piątka Przemyśl) i Klaudia Bukowińska (RKB Rzeszów). Nasi zawodnicy pokonali w grupie 5:0 reprezentację województwa Małopolskiego oraz 4:1 reprezentację województwa Lubelskiego. W półfinale naszymi przeciwnikami byli zawodnicy z województwa…

4 kwietnia 2017

II Wiosenny Turniej Badmintona

26 marca odbył się II Wiosennym Turnieju Badmintona Organizowanym przez Stowarzyszenie Sportowe Badminton Zarzecze udział wzięło 42 zawodników z terenu całego województwa m.in zawodnicy z Rzeszowa, Krosna, Lubaczowa, Jarosławia, Przemyśla oraz Zarzecza.  W kategorii Kobiet OPEN wzięło udział 10 zawodniczek. W kategorii Mężczyzn OPEN wzięło udział 32 zawodników. W kategorii mixta udział wzięło 10 par. Turniej został rozegrany systemem grupowo-pucharowym. Nasza grupa seniorów stawała na pudle w każdej kategorii. Agnieszka…

30 marca 2017

Sukces naszej zawodniczki na Drużynowych Mistrzostwach Polski Województw

Nasza zawodniczka, Klaudia Bukowińska wraz z kadrą Podkarpacia, reprezentowała nasze województwo na Drużynowych Mistrzostwach Polski Województw.  Turniej odbył się w Kępnie w dniach 17 – 19 marca. Po zaciętych grach, udało im się wywalczyć trzecie miejsce. Serdecznie gratulujemy i oby tak dalej 🙂 więcej zdjęć pod linkiem Brązowy medal juniorów na Mistrzostwach Polski Województw Drużyn Mieszanych

21 marca 2017

Sukces w Suchedniowie po raz kolejny !

Turniej w Suchedniowie zgromadził obsadę badmintonistów z całej Polski, również nasz klub był reprezentowany przez Klaudie Bukowińską i Patrycję Domańską. Po zaciętych meczach, dziewczyny przywiozły 3 medale!!! Klaudia zajęła pierwsze miejsce w grze pojedynczej, a razem z Patrycją wywalczyły srebro w grze podwójnej!!! Ciężkie treningi przynoszą efekty 🙂 Gratulacje dla dziewczyn i życzymy dalszych sukcesów 🙂

7 lutego 2017

Sukcesy wśród seniorów

Piątego lutego, nasz zawodnik Dariusz Walas wywalczył srebrny medal  na zawodach w Pleśnej. Aby tego było mało wraz z kolegą Emilem Działoszyńskim dorzucili 3 miejsce w grze podwójnej. Gratulacje i życzymy dalszych sukcesów 🙂 (foto zapożyczone od Emila :P)

5 medali z Suchedniowa!

16 stycznia 2017

W dniu 14.01.2017 w Suchedniowie odbył się Ogólnopolski Turniej Juniorów Młodszych i Młodzików, tym razem nasz klub reprezentowali Klaudia Bukowińska, Patrycja Domańska oraz Olaf Warnecki . Udało im się przywieść 5 brązowych medali w grze pojedynczej i podwójnej  Klaudia i Patrycja oraz w grze mieszanej Olaf Warnecki. Gratulujemy sukcesów i czekamy na dalsze medale!!!

Kolejne sukcesy, tym razem w Zamościu!!!

28 grudnia 2016

Dnia 28.12.2016r. w Zamościu odbył się ogólnopolski turniej w którym udział wzięły dwie nasze zawodniczki: Patrycja Domańska oraz Klaudia Bukowińska. Obydwie wróciły z medalami do domów! Patrycja zajęła drugie i Klaudia trzecie miejsce w grze pojedynczej. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!! 🙂

Szkolne sukcesy

15 grudnia 2016

Nasi zawodnicy Dawid i Adam Godzwon reprezentowali swoją szkołę SP nr 5 w Rzeszowie w Półfinale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mielcu. Udało im się wywalczy II miejsce! Gratulacje dla chłopaków i dalszych sukcesów w finałach!!! 🙂

Medale z Suchedniowa

13 grudnia 2016

11 grudnia w Suchedniowie odbyły się ogólnopolskie zawody na których stawiły się dwie nasze zawodniczki. Patrycja Domańska oraz Klaudia Bukowińska. Zajęły one 3 miejsce w grze podwójnej oraz egzekwo 3 miejsce w grze pojedynczej. Gratulujemy wygranej i życzymy dalszych sukcesów. 🙂