„Yonex Turniej Amatorów w Badmintonie” o Puchar Starosty Ropczycko Sędziszowskiego

W dniu 9 kwietnia w Ropczycach odbył się turniej amatorów o puchar Starosty Ropczycko-Sędziszowskiego. Do udziału zgłosiła się liczna grupa zawodników, w tym mocno obstawiona ekipa Naszego klubu. 🙂 Po zaciętych walkach przywieźli wiele pucharów.  Dariusz Walas zdobył drugie miejsce w kategorii „Open”oraz  wraz z Emilem Działoszyńskim wywalczyli srebro w grze podwójnej. Grzegorz Mac w kategorii A1 (do 35 lat) zakończył turniej na 2 pozycji. Tuż za podium, choć niewiele…

9 kwietnia 2017
Read More >>

Sukces naszej zawodniczki na Drużynowych Mistrzostwach Polski Województw

Nasza zawodniczka, Klaudia Bukowińska wraz z kadrą Podkarpacia, reprezentowała nasze województwo na Drużynowych Mistrzostwach Polski Województw.  Turniej odbył się w Kępnie w dniach 17 – 19 marca. Po zaciętych grach, udało im się wywalczyć trzecie miejsce. Serdecznie gratulujemy i oby tak dalej 🙂 więcej zdjęć pod linkiem Brązowy medal juniorów na Mistrzostwach Polski Województw Drużyn Mieszanych

21 marca 2017

Medale z Suchedniowa

13 grudnia 2016

11 grudnia w Suchedniowie odbyły się ogólnopolskie zawody na których stawiły się dwie nasze zawodniczki. Patrycja Domańska oraz Klaudia Bukowińska. Zajęły one 3 miejsce w grze podwójnej oraz egzekwo 3 miejsce w grze pojedynczej. Gratulujemy wygranej i życzymy dalszych sukcesów. 🙂